PNEUMATIKY BARUM Bravuris 2pneu, pneumatiky, pneuservis, pneuservis Praha 5, zimní pneu, letní pneu

Výrobce pneumatiky BARUM
Použití pneumatiky Letní
Dezén pneu Bravuris 2
Šířka pneu 205
Profil pneu 65
Ráfek 15
Index nosnosti pneu 94
Rychlostní index pneu H
CENA včetně DPH 1392 Kč
Bravuris 2

LETNÍ PNEU BARUM BRAVURIS

Letní pneu BARUM BRAVURIS jsou pneumatiky primárně určená pro rychlá vozidla. Moderní dezén zajišťuje výborné jízdní vlastnosti nejen v krásných letních měsících ale i za zhoršených klimatických podmínek. K přednostem letní pneumatiky BARUM Bravuris patří i velká životnost a bezproblémové chování na suchu i na vodě. Stejně jako jiné pneumatiky od BARUM i BRAVURIS vykazují velice nízkou úroveň hluku. Zlepšené záběrové a brzdové vlastnosti dělají z BARUM BRAVURIS ty pravé pneumatiky pro Váš vůz.

Barum Belt Concept zajistí pro Váš vůz vysoký kilomtetrový výkon

Letní pneumatiky BARUM BRAVURIS mají svoje tajemství v Barum Belt Concept. Plochý nárazník v kombinaci s příměsí siliky vytváří exkluzivní bezpečnost a hlavně vysoký kilometrový výkon. Díky modernímu dezénu mají letní pneu BARUM BRAVURIS také rovnoměrné opotřebení celých pneumatik.


Pneumatiky Barum, od Bati až po současnost

pneumatiky Barum, pneu Barum, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisTomáš Baťa začal ve dvacátých letech minulého století přepravovat svoje obuvnické výrobky automobilovou dopravou. Důvodem byly především nižší provozní náklady. Rentabilita autodopravy se však snižovala díky velmi častým defektům pneumatik nákladních vozů. Baťa se proto rozhodl vyrobit si vlastní kvalitní pneumatiky, a v roce 1931 tak spustil výrobu prvních pneu Barum.
Již o tři roky později byl založen specializovaný závod, který vyráběl pneumatiky. Název Barum vznikl spojením jmen podniků podílejících se na výrobě pneu. Kromě Bati se totiž na produkci pneu Barum zaměřily i společnosti Rubena a Mitas.

 

Pneumatiky Barum, nejprodávanější pneu v Čechách

Díky své kvalitě patří dnes pneu Barum mezi nejprodávanější pneumatiky v Čechách. Obstát v silné konkurenci výrobců pneumatik a proniknout na další pneu trhy je snem každého výrobce pneumatik. K splnění tohoto cíle Barumu značně pomohl německý koncern Continental AG, který vstoupil do společnosti Barum začátkem devadesátých let minulého století.

 

Pneu Barum, pneumatiky pro každý vůz

Stejně jako obuv, i pneumatiky z baťovského impéria jsou pneu s vynikajícím poměrem kvality a ceny. Ať už jde o pneumatiky pro osobní nebo nákladní vozidla, či průmyslové pneumatiky, značka Barum je přítomná ve všech segmentech pneu trhu. Autoservis a pneuservis Jenda nabízí letní, celoroční pneumatiky Barum, zimní pneumatiky Barum a pneumatiky Barum pro osobní i užitková vozidla. Pneuservis Jenda nabízí také pneu Barum pro offroady a specializované pneumatiky.

TIP: pneumatiky Barum si můžete zakoupit v našem e-shopu

Pneumatiky Barum zakoupíte on-line v našem e-shopu. Pneumatiky si můžete nechat pneumatiky, pneu, pneumatiky Barum, pneu Barum, autoservis, pneuservisautomaticky zaslat do libovolného pneuservisu Pneu Jenda, a to během objednávkové procesu. Odpadne Vám tak čekání na přepravní společnost a následná manipulace s pneu. Vybraný pneuservis Vám poskytne odbornou demontáž a montáž pneu a dále můžete využít službu skladování pneu. Ceny za služby pneuservisu a autoservisu najdete v našem ceníku.

Autoservis Jenda zároveň poskytuje opravárenské služby

  • geometrii náprav, opravy bezdušových pneu, ekologickou likvidaci pneumatik
  • servis autoklimatizace, plnění autoklimatizace, tlakové zkoušky autoklimatizace
  • výměny tlumičů, destiček, opravy mechanických částí vozu a mnoho dalších servisních služeb

Doprava pneu po celé ČR. Pneumatiky lze objednat i bez registrace.

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK