PNEUMATIKY DUNLOP XL SP Sport 01 AO MFSpneu, pneumatiky, pneuservis, pneuservis Praha 5, zimní pneu, letní pneu

Výrobce pneumatiky DUNLOP
Použití pneumatiky Letní
Dezén pneu SP Sport 01
Šířka pneu 225
Profil pneu 50
Ráfek 17
Index nosnosti pneu 98
Rychlostní index pneu Y
CENA včetně DPH 2617 Kč
XL SP Sport 01 AO MFS

Letní pneu Dunlop SP SPORT 01

Letní pneumatiky Dunlop SP SPORT 01 mají speciální, nově vyvinutý dezén. Díky inovačnímu asymetrickému řešení běhounů systémem Tri-Area byl úspěšně vyvinut plášť letní pneu, který v sobě spojuje možnost tiché jízdy se sportovním chováním a citlivým řízením. Rozdělení běhounu letní pneu Dunlop SP SPORT 01 do tří zón zaručí maximální možné vyvážení jízdních vlastností bez ohledu na jízdní podmínky.

Letní pneu Dunlop SP SPORT 01

Letní pneumatiky Dunlop SP SPORT 01 dosahují špičkových jízdních vlastností. Zaujmou především konstrukcí kostry a vysokým obsahem siliky ve směsi. Silica výrazně zvyšuje přilnavost a snižuje valivý odpor pneu. Dvě široké obvodové drážky, ze kterých vybíhají do stran odvodňovací kanálky, spolehlivě odvádějí vodu do stran mimo letní pneu. Proměnlivá šířka drážek i kanálků letní pneu Dunlop SP SPORT 01 zajistí velmi tichý provoz.


Pneumatiky Dunlop, historie

pneumatiky Dunlop, pneu Dunlop, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisSkotský vynálezce John Boyd Dunlop položil základy pozdějšího pneu impéria v roce 1889, když v Dublinu založil společnost Dunlop Pneumatic Tyre Co. Ltd. Již v roce 1888 Dunlop získal patent na vzduchem plněné pneumatiky. V této době se už sériově vyráběla jízdní kola, kde se patent na pneumatiky výborně uplatnil. Od roku 1906 se vzduchem plněné pneumatiky začaly používat i v letectví. Během následujících let společnost Dunlop mohutně expandovala s výrobou pneu do Evropy a Austrálie.

 

Dunlop vyrábí nejen pneumatiky

Jméno Dunlop se dnes objevuje v mnoha odvětvích. Kromě pneu pro auta i letadla nese značku Dunlop i golfové nebo tenisové vybavení, obuv a nábytek. Téměř všechny tyto brandy však už nejsou ve vlastnictví původního výrobce pneu Dunlop.

 

Pneu Dunlop, živostnost a odolnost

Pneumatiky Dunlop jsou synonymem pro dlouhodobou živostnost. Dále se pneu Dunlop vyznačují dobrou odolností vůči měnícím se teplotám. Pneuservis a autoservis Jenda nabízí pneumatiky Dunlop v letní, zimní a celoroční verzi pro osobní a užitková auta. Ve stejných kategoriích prodáváme také pneumatiky Dunlop pro offroad a SUV.

TIP: pneumatiky Dunlop si můžete zakoupit v našem e-shopu

Pneumatiky Dunlop zakoupíte on-line v našem e-shopu. Pneumatiky si můžete nechat pneumatiky Dunlop, pneu Dunlop, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisautomaticky zaslat do libovolného pneuservisu Pneu Jenda, a to během objednávkové procesu. Odpadne Vám tak čekání na přepravní společnost a následná manipulace s pneu. Vybraný pneuservis Vám poskytne odbornou demontáž a montáž pneu a dále můžete využít službu skladování pneu. Ceny za služby pneuservisu a autoservisu najdete v našem ceníku.

Autoservis Jenda zároveň poskytuje opravárenské služby

  • geometrii náprav, opravy bezdušových pneu, ekologickou likvidaci pneumatik
  • servis autoklimatizace, plnění autoklimatizace, tlakové zkoušky autoklimatizace
  • výměny tlumičů, destiček, opravy mechanických částí vozu a mnoho dalších servisních služeb

Pneuservis a autoservis Praha 5. Pneumatiky za skvělé ceny.

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK