PNEUMATIKY DUNLOP XL SP Sport Maxx * ROF MFSpneu, pneumatiky, pneuservis, pneuservis Praha 5, zimní pneu, letní pneu

Výrobce pneumatiky DUNLOP
Použití pneumatiky Letní
Dezén pneu SP Sport Maxx
Šířka pneu 275
Profil pneu 40
Ráfek 20
Index nosnosti pneu 106
Rychlostní index pneu W
CENA včetně DPH 5348 Kč
XL SP Sport Maxx * ROF MFS

Letní pneu Dunlop SP SPORT MAXX

Letní pneumatiky Dunlop SP SPORT MAXX jsou přímo nabité těmi nejmodernějšími technologiemi. Tyto letní pneu jsou určené pro výkonné a tuningové automobily. Letní pneu Dunlop SP SPORT MAXX mají pevné středové žebro, které zajistí příkladnou stabilitu i ve vysokých rychlostech a přispěje k přesnějšímu řízení. Šípovitý dezén letní pneumatiky Dunlop SP SPORT MAXX zůstal zachován.

Letní pneu Dunlop SP SPORT MAXX

Zcela revoluční je profil letní pneu, který je u výrobce Dunlop nazývaný MRT. Letní pneumatiky Dunlop SP SPORT MAXX mají plynulejší zaoblení od středu běhounu k ramenům, takže zajišťují rovnoměrné rozložení tlaku po celém běhounu letní pneu. Výsledkem jsou perfektní jízdní vlastnosti letní pneumatiky Dunlop SP SPORT MAXX. Druhou neopomenutelnou inovací je naprosto revoluční směs s vysokým podílem siliky. Aby byla zaručena nízká hlučnost, mají letní pneumatiky Dunlop SP SPORT MAXX přesazené bloky i nestejnou délku, což pomáhá omezit valivý hluk.


Pneumatiky Dunlop, historie

pneumatiky Dunlop, pneu Dunlop, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisSkotský vynálezce John Boyd Dunlop položil základy pozdějšího pneu impéria v roce 1889, když v Dublinu založil společnost Dunlop Pneumatic Tyre Co. Ltd. Již v roce 1888 Dunlop získal patent na vzduchem plněné pneumatiky. V této době se už sériově vyráběla jízdní kola, kde se patent na pneumatiky výborně uplatnil. Od roku 1906 se vzduchem plněné pneumatiky začaly používat i v letectví. Během následujících let společnost Dunlop mohutně expandovala s výrobou pneu do Evropy a Austrálie.

 

Dunlop vyrábí nejen pneumatiky

Jméno Dunlop se dnes objevuje v mnoha odvětvích. Kromě pneu pro auta i letadla nese značku Dunlop i golfové nebo tenisové vybavení, obuv a nábytek. Téměř všechny tyto brandy však už nejsou ve vlastnictví původního výrobce pneu Dunlop.

 

Pneu Dunlop, živostnost a odolnost

Pneumatiky Dunlop jsou synonymem pro dlouhodobou živostnost. Dále se pneu Dunlop vyznačují dobrou odolností vůči měnícím se teplotám. Pneuservis a autoservis Jenda nabízí pneumatiky Dunlop v letní, zimní a celoroční verzi pro osobní a užitková auta. Ve stejných kategoriích prodáváme také pneumatiky Dunlop pro offroad a SUV.

TIP: pneumatiky Dunlop si můžete zakoupit v našem e-shopu

Pneumatiky Dunlop zakoupíte on-line v našem e-shopu. Pneumatiky si můžete nechat pneumatiky Dunlop, pneu Dunlop, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisautomaticky zaslat do libovolného pneuservisu Pneu Jenda, a to během objednávkové procesu. Odpadne Vám tak čekání na přepravní společnost a následná manipulace s pneu. Vybraný pneuservis Vám poskytne odbornou demontáž a montáž pneu a dále můžete využít službu skladování pneu. Ceny za služby pneuservisu a autoservisu najdete v našem ceníku.

Autoservis Jenda zároveň poskytuje opravárenské služby

  • geometrii náprav, opravy bezdušových pneu, ekologickou likvidaci pneumatik
  • servis autoklimatizace, plnění autoklimatizace, tlakové zkoušky autoklimatizace
  • výměny tlumičů, destiček, opravy mechanických částí vozu a mnoho dalších servisních služeb

Pneuservis a autoservis Praha 5. Pneumatiky za skvělé ceny.

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK