PNEUMATIKY DUNLOP SP Winter Sport 3D MO MSpneu, pneumatiky, pneuservis, pneuservis Praha 5, zimní pneu, letní pneu

Výrobce pneumatiky DUNLOP
Použití pneumatiky Zimní
Dezén pneu SP Winter Sport 3D
Šířka pneu 185
Profil pneu 65
Ráfek 15
Index nosnosti pneu 88
Rychlostní index pneu T
CENA včetně DPH 1386 Kč
SP Winter Sport 3D MO MS

ZIMNÍ PNEU DUNLOP SP WINTER SPORT 3D

Zimní pneu DUNLOP SP WINTER SPORT 3D nabízí 3 různé typy lamel. Ty zajišťují vysoce propracované jízdní vlastnosti zimní pneumatiky DUNLOP za všech zimních podmínek. Každá ze zón zimní pneu slouží k lepší ovladatelnosti na rozbředlých a mokrých površích, ledu a sněhu. Vysoká odolnost zimní pneumatiky DUNLOP proti aquaplaningu. Vysoký a stálý záběr zimní pneu DUNLOP SP WINTER SPORT 3D za všech povětrnostních podmínek a rychlostí.

Zimní pneumatiky DUNLOP umožní dostat z automobilů to nejlepší za všech podmínek

Princip nové technologie zimní pneumatiky DUNLOP spočívá právě v lamelech. Revoluční nové, vzájemně se uzamykající 3D lamely zimní pneu se na zasněžené vozovce otevírají, aby na sněhu dobře zabíraly, když je vozovka opět suchá, zavírají se lamely zimní pneumatiky pro větší stabilitu ve vysokých rychlostech. Tato technologie zimní pneu DUNLOP SP WINTER SPORT 3D umožňuje řidičům v zimě získat z jejich automobilů to nejlepší bez ohledu na podmínky.


Pneumatiky Dunlop, historie

pneumatiky Dunlop, pneu Dunlop, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisSkotský vynálezce John Boyd Dunlop položil základy pozdějšího pneu impéria v roce 1889, když v Dublinu založil společnost Dunlop Pneumatic Tyre Co. Ltd. Již v roce 1888 Dunlop získal patent na vzduchem plněné pneumatiky. V této době se už sériově vyráběla jízdní kola, kde se patent na pneumatiky výborně uplatnil. Od roku 1906 se vzduchem plněné pneumatiky začaly používat i v letectví. Během následujících let společnost Dunlop mohutně expandovala s výrobou pneu do Evropy a Austrálie.

 

Dunlop vyrábí nejen pneumatiky

Jméno Dunlop se dnes objevuje v mnoha odvětvích. Kromě pneu pro auta i letadla nese značku Dunlop i golfové nebo tenisové vybavení, obuv a nábytek. Téměř všechny tyto brandy však už nejsou ve vlastnictví původního výrobce pneu Dunlop.

 

Pneu Dunlop, živostnost a odolnost

Pneumatiky Dunlop jsou synonymem pro dlouhodobou živostnost. Dále se pneu Dunlop vyznačují dobrou odolností vůči měnícím se teplotám. Pneuservis a autoservis Jenda nabízí pneumatiky Dunlop v letní, zimní a celoroční verzi pro osobní a užitková auta. Ve stejných kategoriích prodáváme také pneumatiky Dunlop pro offroad a SUV.

TIP: pneumatiky Dunlop si můžete zakoupit v našem e-shopu

Pneumatiky Dunlop zakoupíte on-line v našem e-shopu. Pneumatiky si můžete nechat pneumatiky Dunlop, pneu Dunlop, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisautomaticky zaslat do libovolného pneuservisu Pneu Jenda, a to během objednávkové procesu. Odpadne Vám tak čekání na přepravní společnost a následná manipulace s pneu. Vybraný pneuservis Vám poskytne odbornou demontáž a montáž pneu a dále můžete využít službu skladování pneu. Ceny za služby pneuservisu a autoservisu najdete v našem ceníku.

Autoservis Jenda zároveň poskytuje opravárenské služby

  • geometrii náprav, opravy bezdušových pneu, ekologickou likvidaci pneumatik
  • servis autoklimatizace, plnění autoklimatizace, tlakové zkoušky autoklimatizace
  • výměny tlumičů, destiček, opravy mechanických částí vozu a mnoho dalších servisních služeb

Pneuservis a autoservis Praha 5. Pneumatiky za skvělé ceny.

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK