Pneuservis Praha 5, pneumatiky, pneu on-line,pneuservis nonstop, prodej pneu, zimní pneu, letní pneu, levné pneu, pneumatiky v akci .....

Pneuservis nabízí pneumatiky pro osobní vozy, dále pneu pro dodávkové automobily a to vše ve špičkové kvalitě od většiny světových výrobců pneu. V našich pneuservisech prodáváme také pneumatiky pro nákladní automobily, pneu pro off-roadymotocykly a užitkové pneumatiky. Pneuservis Vám také zajistí i neobvyklé rozměry pneu nebo speciální pneumatiky.

 

Pneuservis Praha 5

Nákup pneu, pneuservis zákaznické služby

Pneuservis umožňuje nakoupit pneumatiky on-line, nebo osobně v pneuservisu Praha 5. Zakoupené pneumatiky Vám v pneuservisu vyvážíme a namontujeme na Váš vůz. Na pneumatiky poskytujeme dvouletou záruční lhůtu.

Pneuservis nabízí jako službu uskladnění Vašich letních i zimních pneumatik. V pneuservisu Praha 5 prodáváme také ojeté pneu na všechny typy vozidel. Pneuservis samozřejmě provádí opravy jakékoliv pneumatiky bezdušovými hříbky. Náš pneuservis je také dodavatelem kvalitních pneu disků a to jak hliníkových tak plechových. Pneu disky si můžete koupit buď on-line, nebo osobně navštívit pneuservis Praha 5.

 

PNEUSERVIS NONSTOP!

Rychlé opravy a přezutí pneu o víkendu nebo večer?

autoservis, pneuservis, pneuservis nonstop, pneuservis Praha, pneu, pneumatikyV případě potřeby si můžete předem telefonicky objednat pneuservis NONSTOP. Službu poskytujeme každý den mimo pracovní dobu včetně víkendů od 09.00 do 22.00 hodin. Provádíme také výjezdy k Vašemu vozidlu a to i v pracovní době.

Kolik zaplatíte za pneuservis NONSTOP?

Za využití služby pneuservis NONSTOP zaplatíte paušální poplatek 250,- Kč, který Vám vyúčtujeme spolu se standardními cenami za dodaný materiál a odvedenou práci dle aktuálního ceníku.
V případě výjezdu k Vašemu vozidlu účtujeme 10,- Kč za jeden kilometr. Za jednu hodinu práce mimo pneuservis zaplatíte 350,- Kč. Ceny jsou včetně DPH.

PNEUSERVIS NONSTOP - telefon pro domluvení termínu: +420 739 323 761.

 

Pneuservis nabízí pohodlný nákup v pneu e-shopu

Pneuservis Praha 5, online nabídka pneu a disků

Pneuservis, TIP pro objednání pneu!

Pneu objednáte dnes - zaplatíte při montáži

Při nákupu pneumatik v našem e-shopu zvolte při dokončení objednávky možnost zaslání Pneuservis, pneuservis Praha, pneu, pneumatikypneu do pneuservisu Praha 5. Následně budete kontaktováni pracovníkem vybraného pneuservisu pro domluvení termínu montáže pneu. Vše zaplatíte až při montáži pneumatik v pneuservisu.

Kupujete pneumatiky? Jak opravdu ušetřit při nákupu pneu?

Pneuservis, pneumatiky, prodej pneu on-line, autoklimatizace

Garantované slevy na pneumatiky a pneu služby zdarma

Při nákupu pneu poskytuje pneuservis v Praze 5 celou řadu bezkonkurenčních výhod. Tento nadstandardní zákaznický servis uspoří Vaše náklady na pořízení pneumatiky i na opravy pneu.

 

Jaké výhody můžete získat?

Garance s 40% slevou na celý 1. rok provozu pneumatiky

Pneuservis, pneumatiky, prodej pneu on-line, autoklimatizace Získejte slevu 40% na nákup nové pneu! Pokud u nás koupíte pneumatiky a do jednoho roku od zakoupení postihne některou z pneumatik neopravitelný (neúmyslně) způsobený defekt, automaticky obdržíte 40% slevu na nákup nové pneu. Naše garance s 40% slevou na celý 1. rok provozu se vztahuje na pneumatiky pro osobní vozy o velikosti 13 - 16 palců.

 

Pneuservis, 1 rok služeb zdarma

Pneuservis, pneumatiky, prodej pneu on-line, autoklimatizace

Za služby v našich pneuservisech nic neplatíte:

  • při opravě defektu u nás zakoupené pneumatiky
  • pneu služby získáte zdarma na celý 1 rok od zakoupení nové pneumatiky
 

5% sleva - pneuservis, autoservis, autoklimatizace

Pneuservis, pneumatiky, prodej pneu on-line, autoklimatizace Při dalších návštěvách našeho pneuservisu můžete využít 5% slevu na práci jako stálý zákazník. Sleva se vztahuje na služby, které Vám provede náš pneuservis nebo autoservis v Praze 5. Slevu můžete uplatnit i na servis autoklimatizace.  

 

Kam dál? Zkuste Autoservis Jenda.

Doprava pneu po celé ČR. Pneumatiky lze objednat i bez registrace.

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK