CZ pneu

Na www stránkách Pneu Jenda.cz naleznete široký sortiment jak zahraničních tak cz pneu. Nabízíme pneu značek Barum-Continental, Dunlop, Good Year a další. U nás naleznete vždy výborné ceny a kvalitní cz pneu. Jako naši zákazníci získáte ochotný přístup při osobní konzultaci a výběru cz pneu na www. Pokud budete mít zájem vyměníme Vám pneumatiky na Vašem autě v našich servisních dílnách v Praze.

Důležité je vybrat vhodné rozměry pneu napsané ve velkém technickém průkazu. Pokud vyberete jiný rozměr, vystavujete se riziku při technické kontrole vozidla či nehodě. Výběr pneumatik je potřeba uzpůsobit typu vozu, zatížení, rychlosti vozu a stylu jízdy. Na našich www stránkách pneu-jenda.cz se dozvíte vše potřebné.

Nabízíme nejen cz pneu

Mimo cz pneu od velkého množství výrobců na našich www stránkách nabízíme i hliníkové a ocelové disky značky AWZ nebo KFZ. Správné disky můžete vyhledat podle typu vozu, který je napsaný u každého výrobku, případně podle rozměru. V detailu kompletního kola pak naleznete i údaj o pneumatikách, které jdou na daný vůz a vybraný disk vhodné.

Hledáte konkrétní typ a značku? Vyberte si z naší široké nabídky v katalogu online.

>>zpět na hlavní stránku Pneumatiky