Pneumatiky Marangonipneu, pneumatiky, autoservis, pneuservis, levné pneu, zimní pneu, výrobci pneu

Pneumatiky Marangoni, italské pneu

pneumatiky Marangoni, pneu Marangoni, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisSpolečnost Marangoni SpA založil v roce 1959 Mario Marangoni v Roveretu, které leží nedaleko jezera Lago di Garda v provincii Trentino v severní Itálii. Firma se zpočátku zaměřovala na výrobu materiálů pro protektorování pneu. Postupně si vybudovala rozsáhlou obchodní síť zaměřenou na prodej protektorovaných pneumatik. V této oblasti patří dnes protektorovací technologie firmy Marangoni mezi světovou špičku. Pneumatiky Marangoni firma začala vyrábět až v roce 1990. V současné době je Marangoni holdingovou společností vytvořenou z šesti velkých podniků, které působí v různých průmyslových odvětvích. Většina aktivit je však zaměřená na výzkum, vývoj a výrobu pneumatik a protektorovacích materiálů.

 

Pneu Marangoni, zaměřeno na Evropu

Marangoni patří mezi Top 50 největších výrobců pneumatik v globálním měřítku. Těžiště hlavních aktivit společnosti leží především v Evropě. Ředitelství firmy se nachází v italské Veroně, vlastní zastoupení pro prodej pneu má Marangoni v Německu a Španělsku. Výroba pneumatik a výzkum probíhají v moderní továrně jižně od Říma v Anagni. V tomto centru společnosti Marangoni pracuje více než 500 zaměstnanců. Velmi dobré pověsti se těší zimní pneumatiky Marangoni navržené ve vlastním vývojovém centru firmy v Alpách. Marangoni produkuje kolem 3 milionů pneu ročně, hlavním trhem jsou především Německo a další státy EU. Pneumatiky Marangoni prodává 100 distributorů pneu v 43 zemích světa.

 

Pneu Marangoni, sortiment pneumatik

Marangoni se vyznačuje velkým počtem novinek, nových modelů pneumatik, které pravidelně uvádí na trh. Jen v letošním roce firma Marangoni uvedla nové pneumatiky pro užitkové, střední a malé vozy. Velmi oblíbené jsou letní pneumatiky Marangoni modelových řad Mythus a Verso. Zimní pneumatiky Marangoni jsou pověstné dobrými jízdními vlastnostmi na sněhu i ledu. V této kategorii pneumatik dominuje modelová řada zimních pneu Meteo.
Společnost Marangoni produkuje pneumatiky pro osobní auta, SUV a pneu pro nákladní vozy v provedeních na léto a zimu. Pneuservis a autoservis Jenda nabízí letní a zimní pneumatiky Marangoni pro osobní auta a zimní pneu pro offroad.

TIP: pneumatiky Marangoni si můžete zakoupit v našem e-shopu

Pneumatiky Marangoni zakoupíte on-line v našem e-shopu. Pneumatiky si můžete nechat pneumatiky Marangoni, pneu Marangoni, pneumatiky, pneu, autoservis, pneuservisautomaticky zaslat do libovolného pneuservisu Pneu Jenda, a to během objednávkové procesu. Odpadne Vám tak čekání na přepravní společnost a následná manipulace s pneu. Vybraný pneuservis Vám poskytne odbornou demontáž a montáž pneu a dále můžete využít službu skladování pneu. Ceny za služby pneuservisu a autoservisu najdete v našem ceníku.

Autoservis Jenda zároveň poskytuje opravárenské služby

  • geometrii náprav, opravy bezdušových pneu, ekologickou likvidaci pneumatik
  • servis autoklimatizace, plnění autoklimatizace, tlakové zkoušky autoklimatizace
  • výměny tlumičů, destiček, opravy mechanických částí vozu a mnoho dalších servisních služeb

Kam dál? Zkuste autoservis nebo pneuservis Jenda.

Pneuservis a autoservis Praha 5. Pneumatiky za skvělé ceny.

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK