Pneuservis Praha 4,pneuservis Praha, autoservis, pneuservis, nonstop pneuservis, pneu, pneumatiky, pneu e-shop

Pneuservis Praha 4, nonstop pneuservis, prodej pneu

Nenašli jste pneuservis v Praze 4 pro rychlé přezutí Vašich pneu?

Hledáte pneuservis Praha 4, který by Vám rychle přezul pneumatiky? PotřebujetePneuservis Praha 4, nonstop pneuservis, pneu, pneumatiky, autoservis kvalitně opravit defekt pneumatiky nebo koupit levné pneu. Nenašli jste žádný pneuservis Praha 4 s kompletními pneu službami?
S důvěrou se obraťte na osvědčený autoservis a pneuservis v Praze 5, nebo pneuservis i autoservis v Praze 10. Oba pneuservisy jsou dopravně výborně dostupné, najdete je na hlavních komunikacích a Praha 4 je v jejich těsném sousedství. Pneuservisy provozuje jeden z největších prodejců pneumatik, firma Pneu-Jenda.

 

Pneuservis služby, co Vám nabízíme, kolik ušetříte?

Opravy pneu, nonstop pneuservis, prodej pneu, skladování pneu, ojeté pneu...

Pneuservis Praha 4, nonstop pneuservis, pneu, pneumatiky, autoservisNaše pneuservisy sice neleží přímo v regionu Prahy 4, přesto se Vám cesta k nám určitě vyplatí.
Nejen, že Vám rychle, kvalitně i levně přezujeme nebo opravíme pneu, ale zároveň získáte celou řadu výhod a slev:

  • Garance s 50% slevou na 1. rok provozu pneumatiky. V případě neopravitelného defektu u nás zakoupené pneu, automaticky získáte 50% slevu na nákup nové pneu.
  • Služby pneuservisu zdarma! Při opravě defektu u nás zakoupené pneumatiky získáte práci v hodnotě 200Kč zdarma (bez materiálu), a to po celý 1 rok od zakoupení nové pneu.
  • 5% sleva: pneuservis, autoservis, autoklimatizace. Při dalších návštěvách našich pneuservisů nebo autoservisů můžete využít 5% slevu na práci jako stálý zákazník.
  • Ekologická likvidace pneu zdarma. Při nákupu pneu u nás v pneuservisu za Vás zaplatíme ekologickou likvidaci starých pneu, která se běžně pohybuje okolo 160Kč za čtyři pneumatiky.
 

Jak se do našich pneuservisů od Vás z Prahy 4 dostanete?

Nejrychlejší spojení z Prahy 4 do pneuservisů Jenda

Adresy, telefony a e-maily našich pneuservisů najdete v kontaktech, kde můžete použít i rychlý odkaz na mapu pro zjištění polohy.

Popis cesty: start Praha 4, cíl pneuservis v Praze 5

Pneuservis Praha 4, nonstop pneuservis, pneu, pneumatiky, autoservisNacházíte se v městské části Praha 4, kde jste nenašli pneuservis Praha 4?
Na naší pobočku autoservis-pneuservis v Praze 5 se dostanete po 4 kilometrech jízdy po Jižní spojce směrem na Smíchov.
Tam odbočíte do Radlic na Radlickou ulici. Asi po jednom kilometru uvidíte po levé straně autoservis-pneuservis Jenda, který se nachází nedaleko stanice metra Radlická.
Cesta z Prahy 4 do pneuservisu trvá pouhých 10 minut!

 

Popis cesty: start Praha 4, cíl pneuservis v Praze 10

Pneuservis Praha 4, nonstop pneuservis, pneu, pneumatiky, autoservisPokud pojedete na pobočku autoservis-pneuservis v Praze 10, zvolte nejrychlejší cestu přes Skalku směrem na Černokosteleckou ulici. Tam se dáte směrem do centra a po pravé straně najdete autoservis-pneuservis Jenda.
Cesta z Prahy 4 do pneuservisu trvá necelých 15 minut.

Až budete příště hledat pneuservis Praha 4, určitě nezapomeňte, že autoservis-pneuservis Jenda je vlastně hned za rohem a ještě ušetříte.

Štastnou cestu Vám přeje tým pneuservisu Pneu-Jenda.

 

Pneumatiky, které také zakoupíte v našem pneu e-shopu:

Ať už jste z Prahy 4 nebo odjinud, pneu zakoupené on-line Vám dopravíme až domů

Pneuservis Praha 4 Pneuservis Praha 4
Pneuservis Praha 4 Pneuservis Praha 4
Pneuservis Praha 4 Pneuservis Praha 4
Pneuservis Praha 4 Pneuservis Praha 4
Pneuservis Praha 4 Pneuservis Praha 4
Pneuservis Praha 4 Pneuservis Praha 4
Pneuservis Praha 4 Pneuservis Praha 4
 

Kam dál? Zkuste Autoservis Jenda.

Pneuservis a autoservis Praha 5. Pneumatiky za skvělé ceny.

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK