Pneu aktuality, nové pneu technologie, pneumatiky novinky

Pneumatiky 

 

Nové pneu Barum, pneumatiky Bravuris 4×4

Nový typ pneumatiky pro automobily s pohonem všech kol, Barum Bravuris, nabízí slušné záběrové vlastnosti, dobré boční vedení, brzdný výkon a dostatečný záběr při jízdě v lehkém terénu.

pneumatiky, pneu, pneumatiky BravurisRovnoměrné rozložení kontaktního tlaku způsobuje u plochého profilu pneumatiky nízké opotřebení, a tedy dlouhou životnost. Nové pneumatiky Bravuris 4×4 jsou nyní k dispozici v 19 různých velikostech, a to od série pneu 80 do 55.
Pneu Bravuris jsou vhodné pro 15" až 18" kola, maximální šířka pneumatiky je 265 milimetrů. Uvedený rozsah zahrnuje také pneumatiky pro lehké dodávkové vozy a jednu pneu řadu v palcových velikostech, určenou pro SUV.

Velký důraz byl kladen na vytvoření cenově přijatelné pneumatiky splňující vysoké bezpečnostní standardy. Pneumatiky Barum Bravuris 4×4 poskytují přesvědčivé jízdní vlastnosti za atraktivní cenu. Robustní konstrukce pneu se třemi pásy ve středu běhounu zaručuje, že pneu rychle a bezpečně reaguje na řízení, což umožňuje efektivní provádění jízdních manévrů a to i v kritických situacích. Dobrých výsledků dosahuje pneu Bravuris 4×4 také na mokré vozovce.

Stejně jako u všech dalších letních pneu, doporučuje Barum i v případě pneumatiky Bravuris nepřekročit míru opotřebení hloubky dezénu nižší než je 3 milimetry. Aby bylo zajištěno, že si pneumatiky, pneu, pneumatiky Bravurisřidič bude limitu opotřebení pneumatiky vědom, nemá pneu Bravuris pouze běžné TWI - indikátor opotřebení běhounu, ale také letní TWI, které má v tomto případě výšku 3 mm. Pokud je zbývající hloubka vzorku pneumatiky menší, výrazně se prodlužuje brzdná dráha na mokré vozovce a tím i nebezpečí vzniku aquaplaningu. Nástupem pneumatiky Bravuris 4×4 dosáhla značka Barum uceleného výrobkového pneu portfolia.

TIP: pneumatiky Bravuris 4×4 si můžete zakoupit v našem e-shopu

Pneumatiky Bravuris 4×4 zakoupíte on-line v našem e-shopu. Pneumatiky si můžete nechat pneumatiky, pneu, pneumatiky Bravuris, pneuservisautomaticky zaslat do pneuservisu Praha5 Pneu Jenda a to během objednávkové procesu. Odpadne Vám tak čekání na přepravní společnost a následná manipulace s pneu. Vybraný pneuservis Vám poskytne odbornou demontáž a montáž pneu a dále můžete využít službu skladování pneu. Ceny za služby pneuservisu a autoservisu najdete v našem ceníku.

Autoservis Jenda zároveň poskytuje opravárenské služby

  • geometrii náprav, opravy bezdušových pneu, ekologickou likvidaci pneumatik
  • servis autoklimatizace, plnění autoklimatizace, tlakové zkoušky autoklimatizace
  • výměny tlumičů, destiček, opravy mechanických částí vozu a mnoho dalších servisních služeb

Kam dál? Zkuste Autoservis Jenda.