Pneu aktuality, nové pneu technologie, pneumatiky novinky

Pneumatiky Bridgestone Turanza, nové pneu s nízkým valivým odporem

pneumatiky, pneu, pneumatiky Bridgestone, pneuservis

Nové pneumatiky Bridgestone řady Turanza ER300 disponují speciální směsí Ecopia. Ta byla vyvinutá pomocí technologie, která ovlivňuje vlastnosti na úrovni nanočástic. Pneu Bridgestone tím dosahují snížení valivého odporu, nižší spotřeby a zlepšení přilnavosti pneu na mokrém povrchu.

Pneumatiky Turanza mají vynikající jízdní vlastnosti na suchém i mokrém povrchu díky propracovanému vzorku běhounu, který je rozdělen na vnitřní a pneumatiky, pneu, pneumatiky Bridgestonevnější oblast pneu.

Vnitřní oblast pneu byla navržena pro optimální jízdu za mokra. Obvodové kanálky pneu jsou tvořeny obloukovitými okraji, voda je proto odváděna ze stopy rovnoměrně a účinně. Klesá riziko aquaplaningu a zkracuje se brzdná dráha na mokrém povrchu.
Vnější část běhounu pneumatiky zaručuje optimální jízdní vlastnosti na suché vozovce. Pneu je dostatečně příčně tuhá díky speciálním blokům a systému propojení vnitřních lamel.

Pneumatiky Bridgestone Turanza ER300 Ecopia byly představeny napneumatiky, pneu, pneumatiky Bridgestone ženevském autosalonu. Výrobci automobilů již používají pneumatiky se směsí Ecopia na některé modely: Opel Insignia, Mercedes-Benz třídy S nebo Toyota iQ vybavená nejnovějšími plášti Ecopia.

Pneumatiky Bridgestone Turanza jsou k dispozici v patnácti různých rozměrech s rychlostními indexy od H do Y pro koly s průměrem 14 až 17 palců. Pneuservis Jedna nabízí pneumatiky Turanza Ecopia celkem ve více než 40 provedeních.

 

Nové pneu Barum, pneumatiky Bravuris 4×4

Nový typ pneumatiky pro automobily s pohonem všech kol, Barum Bravuris, nabízí slušné záběrové vlastnosti, dobré boční vedení, brzdný výkon a dostatečný záběr při jízdě v lehkém terénu.

pneumatiky, pneu, pneumatiky BravurisRovnoměrné rozložení kontaktního tlaku způsobuje u plochého profilu pneumatiky nízké opotřebení, a tedy dlouhou životnost. Nové pneumatiky Bravuris 4×4 jsou nyní k dispozici v 19 různých velikostech, a to od série pneu 80 do 55.
Pneu Bravuris jsou vhodné pro 15" až 18" kola, maximální šířka pneumatiky je 265 milimetrů. Uvedený rozsah zahrnuje také pneumatiky pro lehké dodávkové vozy a jednu pneu řadu v palcových velikostech, určenou pro SUV.

Velký důraz byl kladen na vytvoření cenově přijatelné pneumatiky splňující vysoké bezpečnostní standardy. Pneumatiky Barum Bravuris 4×4 poskytují přesvědčivé jízdní vlastnosti za atraktivní cenu. Robustní konstrukce pneu se třemi pásy ve středu běhounu zaručuje, že pneu rychle a bezpečně reaguje na řízení, což umožňuje efektivní provádění jízdních manévrů a to i v kritických situacích. Dobrých výsledků dosahuje pneu Bravuris 4×4 také na mokré vozovce.

Stejně jako u všech dalších letních pneu, doporučuje Barum i v případě pneumatiky Bravuris nepřekročit míru opotřebení hloubky dezénu nižší než je 3 milimetry. Aby bylo zajištěno, že si pneumatiky, pneu, pneumatiky Bravurisřidič bude limitu opotřebení pneumatiky vědom, nemá pneu Bravuris pouze běžné TWI - indikátor opotřebení běhounu, ale také letní TWI, které má v tomto případě výšku 3 mm. Pokud je zbývající hloubka vzorku pneumatiky menší, výrazně se prodlužuje brzdná dráha na mokré vozovce a tím i nebezpečí vzniku aquaplaningu. Nástupem pneumatiky Bravuris 4×4 dosáhla značka Barum uceleného výrobkového pneu portfolia.

TIP: pneumatiky Bravuris 4×4 si můžete zakoupit v našem e-shopu

Pneumatiky Bravuris 4×4 zakoupíte on-line v našem e-shopu. Pneumatiky si můžete nechat pneumatiky, pneu, pneumatiky Bravuris, pneuservisautomaticky zaslat do pneuservisu Praha5 Pneu Jenda a to během objednávkové procesu. Odpadne Vám tak čekání na přepravní společnost a následná manipulace s pneu. Vybraný pneuservis Vám poskytne odbornou demontáž a montáž pneu a dále můžete využít službu skladování pneu. Ceny za služby pneuservisu a autoservisu najdete v našem ceníku.

Autoservis Jenda zároveň poskytuje opravárenské služby

  • geometrii náprav, opravy bezdušových pneu, ekologickou likvidaci pneumatik
  • servis autoklimatizace, plnění autoklimatizace, tlakové zkoušky autoklimatizace
  • výměny tlumičů, destiček, opravy mechanických částí vozu a mnoho dalších servisních služeb

Kam dál? Zkuste Autoservis Jenda.