Použité pneu, starší ojeté pneumatiky se zárukou

Použité pneumatiky, prodej použitých pneu - nabízí pneuservis v Praze 5

Letní, zimní a celoroční použité pneu ihned k odběru!

Autoservis a pneuservis nabízí velký výběr použitých pneumatik pro Váš vůz. K dispozici jsou Vámpoužité pneu, použité pneumatiky, ojeté pneu, ojeté pneumatiky, starší pneu, starší pneumatiky různé značky, dezény a rozměry použitých pneu v provedení:

 • zimní použité pneumatiky
 • letní použité pneumatiky
 • celoroční použité pneumatiky
 

Kde nakoupit použité pneu?

Největší nabídka použitých pneu, stovky pneumatik skladem!

Použité pneu zakoupíte v naší pobočce v Radlicích - Pneuservis Praha 5, který se na prodej použité pneu, použité pneumatiky, ojeté pneu, ojeté pneumatiky, starší pneu, starší pneumatikystarších pneu specializuje. Pneuservis v Praze 5 má pro Vás připravený výběr z několika stovek použitých pneumatik. Při zakoupení ojeté pneu Vám pneuservis samozřejmě také provede odbornou montáž vybrané pneumatiky na Váš vůz.

Na použité pneumatiky poskytujeme půlroční záruku!

Na veškerý sortiment v kategorii starších pneu garantujeme záruku 6 měsíců. Záruka se vztahuje na skryté vady pneu a počíná běžet dnem montáže pneumatiky v našem pneuservisu. Velký objem prodeje starších pneumatik a neustálý skladový pohyb nám neumožňuje prodávat ojeté pneu on-line podobně jako nové pneumatiky. Použité pneumatiky proto zákazníkům neposíláme ani na dobírku apoužité pneu, použité pneumatiky, ojeté pneu, ojeté pneumatiky, starší pneu, starší pneumatiky nákup starších pneu lze realizovat pouze při osobním odběru pneumatik. Můžete však pneuservis v Praze 5 kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Na vyžádání Vám rádi sdělíme upřesňující informace k aktuální nabídce použitých pneu - stav skladu, cenu pneu apod.

 

Ceny použitých pneumatik

Pneuservis umožňuje odběr i jednokusového množství starších pneu!

Pneu Jenda nabízí použité pneumatiky za rozumné ceny. Aktuální cenová kalkulace ojetépoužité pneu, použité pneumatiky, ojeté pneu, ojeté pneumatiky, starší pneu, starší pneumatiky pneu je stanovena podle:

 • roku výroby pneumatiky
 • výrobce - značky použité pneu
 • hloubky dezénu použité pneumatiky
 

Na co nesmíte zapomenout při nákupu ojeté pneumatiky?

Při nákupu ojeté pneu nezapomeňte dodržet velikost pneumatiky předepsanou výrobcem, která je uvedená ve velkém technickém průkazu. Dále dbejte Vyhlášky 341/2002 Sb. § 21, která vyžaduje, že pneumatiky na jedné nápravě musí být od jednoho výrobce. Dále přikazuje použití pneumatik na jedné nápravě s těmito shodnostmi:

použité pneu, použité pneumatiky, ojeté pneu, ojeté pneumatiky, starší pneu, starší pneumatiky

 • stejný rozměr pneumatik
 • stejná kategorii použití pneu
 • stejná struktura pneu (diagonální, radiální)
 • stejný rychlostní index pneu
 • stejný index nosnosti pneumatik

Užitečné informace o technických údajích uváděných na bočnici pneumatiky, které Vám mohou pomoci při výběru použité pneu, najdete na stránce značení pneu a také v našem pneu slovníku.

 

Kam dál? Zkuste Autoservis Jenda.