Pneuservis Praha 5, pneumatiky, pneu on-line,prodej pneu, zimní pneu, letní pneu, levné pneu, pneumatiky v akci .....

Pneuservis nabízí pneumatiky pro osobní vozy, dále pneu pro dodávkové automobily a to vše ve špičkové kvalitě od většiny světových výrobců pneu. V našem pneuservisu prodáváme také pneu pro SUV, off-roady a užitkové vozy.

 

Pneuservis Praha 5

Nákup pneu, pneuservis zákaznické služby

Pneuservis umožňuje nakoupit pneumatiky on-line, nebo osobně v pneuservisu Praha 5. Zakoupené pneumatiky Vám v pneuservisu vyvážíme a namontujeme na Váš vůz. Na pneumatiky poskytujeme dvouletou záruční lhůtu.

Pneuservis nabízí službu uskladnění Vašich letních i zimních pneumatik. V pneuservisu Praha 5 prodáváme také použité pneu na všechny typy vozidel. Pneuservis samozřejmě provádí opravy jakékoliv pneumatiky bezdušovými hříbky. Náš pneuservis je také dodavatelem kvalitních pneu disků a to jak hliníkových tak plechových. Pneu disky si můžete koupit  osobně v našem pneuservisu Praha 5. Doporučujeme osobní kontakt v naší pobočce kde Vám rádi pomůžeme s výběrem.

 
 

Pneuservis nabízí pohodlný nákup v pneu e-shopu

Pneuservis Praha 5, online nabídka pneu

Pneuservis, TIP pro objednání pneu!

Pneu objednáte dnes - zaplatíte při montáži

Při nákupu pneumatik v našem e-shopu zvolte při dokončení objednávky možnost zaslání Pneuservis, pneuservis Praha, pneu, pneumatikypneu do pneuservisu Praha 5. Následně budete kontaktováni pracovníkem  pneuservisu pro domluvení termínu montáže pneu. Vše zaplatíte až při montáži pneumatik v pneuservisu.

Kupujete pneumatiky? Jak opravdu ušetřit při nákupu pneu?

Pneuservis, pneumatiky, prodej pneu on-line, autoklimatizace

Garantované slevy na pneumatiky a pneu služby

Při nákupu pneu poskytuje pneuservis v Praze 5 celou řadu bezkonkurenčních výhod. Tento nadstandardní zákaznický servis uspoří Vaše náklady na pořízení pneumatiky i na opravy pneu.

 

 

5% sleva - pneuservis, autoservis, autoklimatizace

Pneuservis, pneumatiky, prodej pneu on-line, autoklimatizace Při dalších návštěvách našeho pneuservisu můžete využít 5% slevu na práci jako stálý zákazník. Sleva se vztahuje na služby, které Vám provede náš pneuservis nebo autoservis v Praze 5. Slevu můžete uplatnit i na servis autoklimatizace.  

 

Kam dál? Zkuste Autoservis Jenda.

Pneuservis a autoservis Praha 5. Pneumatiky za skvělé ceny.

Pneumatiky, prodej pneu on-line. Nejlevnější pneu a disky. Rozsáhlá nabídka pneu skladem.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK