Pneumatiky Firestone

Pneu, pneumatiky, pneuservis, pneuservis Praha 5, zimní pneu, letní pneu.

Vyhledat pneu - najít pneumatiky podle parametrů

7 x PLUS pro Váš pohodlný nákup pneumatik

  1. Pneumatiky dodáváme vždy za nejlepší ceny a jsou nejnovější výroby.
  2. Ekologická likvidace Vašich pneumatik je u nás zdarma.
  3. Prodáváme pneumatiky nejvyšší kvality pro bezpečnou jízdu.
  4. Při nákupu pneumatik Vám odborně poradíme. Můžete si též přečíst vše o pneumatikách.
  5. Náš pneuservis v Praze 5 má online rezervační systém pro objednání na přezutí pneu.
  6. Uskladníme Vám čtyři pneumatiky v ceně již od 100 Kč za jeden měsíc uskladnění.
  7. Náš pneuservis Vám přezuje vozidlo levně - čtyři pneumatiky již od 690 Kč.
Titulek Parametry Sklad Cena

Pneumatiky Firestone, americký sen

Pneumatiky Firestone, pneu FirestoneNa počátku 20. století Harvey S. Firestone spustil výrobu pneu v americkém městě Akron, ve státě Ohio. Začal s dvanácti zaměstnanci a mnozí si mysleli, že je snílek, ale jeho důvěra v budoucnost automobilů se vyplatila. V roce 1911 se poprvé uskutečnil závod Indianapolis 500. První vůz v cíli absolvoval soutěž na pneu Firestone a vítězná série této značky v závodě trvala dalších 40 let. Strategickým obchodním tahem Firestone bylo navázání spolupráce se značkou Ford. Firma Firestone díky vozům Ford, pro které dodávala tovární obutí, zcela ovládla americký trh s pneumatikami. Dnes jsou pneumatiky Firestone jedním ze symbolů Ameriky.

 

Pneu Firestone & Bridgestone

Důležitým obdobím v historii pneu Firestone byl konec osmdesátých let minulého století. Společnost Firestone se totiž spojila s japonským výrobcem pneu Bridgestone Tire Company, aby mohla lépe přijímat výzvy celosvětového trhu s pneumatikami. O významu spojení svědčí fakt, že šlo o největší japonskou investici, která se kdy v USA do té doby realizovala. Spojení Firestone a Bridgestone přineslo na trh zcela nové modely pneumatik, změnila se prezentace značky a obchodní akvizice Firestone se rozšířila do dalších částí světa.

 

Pneumatiky Firestone, bezpečná stabilita

Firestone vyrábí pneumatiky nejen pro vítěze automobilových závodů. Při vývoji nových pneu kladou inženýři značky Firestone důraz na vlastnosti, které požaduje hlavní cílová skupina uživatelů cestovních pneu. Pneumatiky Firestone dávají řidičům pocit jistoty a bezpečí za každého počasí. Uklidňující je chování pneumatik i na mokru, kdy nabízejí optimální brzdný výkon a vynikající vyváženost mezi přední a zadní částí vozidla. Řidiči rodinných vozů v Evropě používají pneumatiky Firestone po celé generace, neboť této značce důvěřují pro její spolehlivost a velmi příznivý poměr cena/výkon. Autoservis a pneuservis AUTO JENDA nabízí letní pneumatiky Firestone pro osobní vozy.