Pneumatiky Uniroyal

Pneu, pneumatiky, pneuservis, pneuservis Praha 5, zimní pneu, letní pneu.

Vyhledat pneu - najít pneumatiky podle parametrů

7 x PLUS pro Váš pohodlný nákup pneumatik

  1. Pneumatiky dodáváme vždy za nejlepší ceny a jsou nejnovější výroby.
  2. Ekologická likvidace Vašich pneumatik je u nás zdarma.
  3. Prodáváme pneumatiky nejvyšší kvality pro bezpečnou jízdu.
  4. Při nákupu pneumatik Vám odborně poradíme. Můžete si též přečíst vše o pneumatikách.
  5. Náš pneuservis v Praze 5 má online rezervační systém pro objednání na přezutí pneu.
  6. Uskladníme Vám čtyři pneumatiky v ceně již od 100 Kč za jeden měsíc uskladnění.
  7. Náš pneuservis Vám přezuje vozidlo levně - čtyři pneumatiky již od 690 Kč.
Titulek Parametry Sklad Cena

Pneumatiky Uniroyal, krátce z historie

Pneumatiky Uniroyal, pneu UniroyalZáklady pneu značky Uniroyal položil v roce 1868 Oscar Englebert v belgickém městě Lutych. Vedle prodeje gumárenských produktů začal také experimentovat s výrobou pneumatik. Koncem 19. století se jeho firma stala jedním z prvních výrobců pneumatik v Evropě. V roce 1925 byla v Lutychu postavená moderní továrna na výrobu pneu s částečně automatizovanou výrobou. Již v této době firma Englebert patřila mezi 5 největších producentů pneumatik v Evropě.

V dalších deseti letech firma rozšiřovala výrobu pneu a budovala další továrny ve Francii a též v Německu. V roce 1937 oslavila 1 milion a v dubnu roku 1956 pak již 4 miliony vyrobených pneumatik. Hlavní továrnou pro výrobu pneu se stal moderní podnik v německých Cáchách. V roce 1958 se společnost Englebert spojila se silným americkým partnerem a stává se členem globální skupiny Uniroyal, která je jedním ze 3 největších výrobců pneumatik na světě, vzniká Uniroyal Englebert Německo AG. V roce 1967 se název společnosti mění na Uniroyal. Zásadní změna nastala v roce 1979, kdy se evropská část společnosti Uniroyal integrovala do koncernu Continental.

 

Pneu Uniroyal, specializované pneumatiky na mokré vozovky

V továrnách společnosti Uniroyal se denně vyrobí 30 000 pneumatik. Uniroyal je renomovaným specialistou na pneumatiky pro mokré povrchy. Pneumatiky Uniroyal, pneu UniroyalZnačka dosahuje již více než 30 let vynikající výsledky ve vývoji takzvané "mokré gumy". Prominentní postavení pneu Uniroyal v této oblasti je potvrzeno řadou nezávislých testů.

Například v Německu, největším evropském pneu trhu, prší 170 dní v roce. Statistika nehodovosti za deště je dvakrát vyšší než za suchého počasí. Maximální bezpečnost na mokrých vozovkách a vysoká odolnost proti aquaplaningu, to jsou hlavní prodejní argumenty pro pneu Uniroyal.

Neustálé vylepšování všech parametrů pneu včetně složení kaučukové směsi, zajišťuje, že pneumatiky Uniroyal jsou v současné době nejlepší volbou pro jízdu za mokra.

 

Pneumatiky Uniroyal, trhy a sortiment pneu

Pneumatiky Uniroyal se nejlépe etablovaly na pneu trzích v Belgii, Francii, Německu a Anglii. Pneu Uniroyal jsou určené pro vozidla všech výkonnostních tříd. V nezávislých pneu testech dosahují zpravidla velmi dobrého hodnocení. Pneumatiky Uniroyal doporučujeme také jako pneu pro tuning vzhledem k atraktivnímu provedení dezénů. Autoservis a pneuservis AUTO JENDA nabízí pneumatiky Uniroyal v letním provedení i zimní pneu pro osobní a užitková vozidla. AUTO JENDA také prodává pneumatiky Uniroyal pro offroady.